Perfect nude z efektem holo
21:55Hej dziś pokażę Wam zdobienie do którego użyłam naklejek wodnych oraz pyłku holo. Ostatnio pyłki holo z firmy Indigo stały się moimi ulubieńcami, a szczególnie Grapefruit Gold KLIK. Kolor lakieru jaki użyłam to Semilac 138 perfect Nude.
Ostatnio zdecydowałam się na TOP NO WIPE z Semilac i muszę przyznać, że jest to bardzo dobry wybór nie tylko skraca czas pracy, ale mam wrażenie, że paznokcie bardziej się błyszczą niż po zwykłym topie, który przemywamy.
M.



7 komentarzy
Bardzo fajny efekt:)
OdpowiedzUsuńŚLICZNOŚCI!! <3
OdpowiedzUsuńbardzo fajnie wyszło podoba mi się :)
OdpowiedzUsuńBardzo fajny efekt :)
OdpowiedzUsuńCudowny mani :)
OdpowiedzUsuńwww.blackarrotmakeup.blogspot.com
Jestem zachwycona :) Śliczne ;)
OdpowiedzUsuńPiękny efekt końcowy! I naklejki cudne ; )
OdpowiedzUsuń