Semilac-Grunge z efektem szmaragdowym
16:36
Hej dziś paznokcie z efektem szmaragdowym, który pięknie wygląda na ciemnych kolorach. Do tego manicure użyłam lakieru hybrydowego firmy semilac w kolorze 016 Grunge KLIK.
Myślę, że kolor na dłużej zostanie na moich paznokciach jest to mój ulubieniec na lutowe dni. Kolor w każdym świetle wygląda inaczej wpada w szarość, a czasem w granat.A Wy jakie kolory lubicie na zimowe dni?
M.



20 komentarzy
Wygląda świetnie, ja lubię różne kolory co mi akurat w oko wpadnie :-)
OdpowiedzUsuńDziękujemy za zaufanie do naszych produktów, piękny manicure, czekamy na więcej stylizacji ;)
OdpowiedzUsuńW razie pytań - chętnie pomogę
Online Ekspert marki Semilac
Prezentują się zacnie, Nie mogę się już doczekać kiedy ja będę takie robić :)
OdpowiedzUsuńMi już powoli wiosna w głowie, dlatego mam pierwsze lovely mickey semlacowy :) Ale na zimę w tym roku królowały szarości i fiolety. Piękne Twoje paznokietki!
OdpowiedzUsuńWłaśnie mam zamiar kupić lovely mickey na lato :)
UsuńJestem zachwycona efektem ;)
OdpowiedzUsuńpiękne! ;-) ja też chcę takie ;-)
OdpowiedzUsuńCudnie wyglądają twoje paznokcie.
OdpowiedzUsuńmartinkax.blogspot.com
Świetnie się prezentuje :)
OdpowiedzUsuńJa zimą preferuję właśnie ciemniejsze odcienie :) ta zieleń też mi się podoba!
OdpowiedzUsuńPierwsze zdjęcie jest przepiękne! :*
OdpowiedzUsuńCo powiesz na wspólną obserwację? Jak zaczniesz to daj znać u mnie w komentarzu :)
http://ola-watala.blogspot.com/
Pozdrawiam :)
Prześliczne zdobienie... :)
OdpowiedzUsuńJa już powoli zaczynam nosić kolorki jaśniejsze :)
Zapraszam Mój Blog :)
Ładne kolory :) Ja maluję się zależnie od nastroju i chęci, nie od pory roku ;)
OdpowiedzUsuńWyglądają przepięknie.
OdpowiedzUsuńObserwuję i zapraszam do siebie: misiastyle.blogspot.com
Masz idealną długość paznokci no i ten kształt <3
OdpowiedzUsuńAle ładne pazurki i super połączenie kolorów :)
OdpowiedzUsuńU mnie obecnie na paznokciach Semilac Biscuit i Pink Gold. Ostatnio miałam Cobalt właśnie z efektem syrenki, ale teraz na wiosnę mam ochotę na jaśniejsze kolory :)
OdpowiedzUsuńSuper Ci wyszło:)
piękne te paznokcie! :)
OdpowiedzUsuńzapraszamy w wolnej chwili :)
Paznokcie wyglądają bardzo ładnie :)
OdpowiedzUsuń~Wer
Mega paznokcie! Super efekt :D
OdpowiedzUsuńMój blog <3
Mój instagram<3