Usuwanie lakieru hybrydowego-Semilac 011 PURPLE DIAMOND
19:48Hej ostatnio pokazywałam jak zrobić manicure hybrydowy, więc teraz czas na jego usunięcie. Ja lakier hybrydowy ściągam po tygodniu lub dwóch. Po tym czasie zazwyczaj odrosty są już bardzo duże i też mi jeden kolor na paznokciach bardzo szybko się nudzi. Na zdjęciu paznokcie z ponad tygodniowym odrostem. 138-perfect nude.
Co będzie nam potrzebne?
Aceton - może być to również zmywacz do paznokci zawierający właśnie aceton.
Waciki kosmetyczne,
Folie aluminiową,
Drewniane patyczki,
Blok polerski,
15 minut wolnego czasu.
Krok pierwszy: zaczynamy od usunięcia warstwy topu blokiem polerskim, dzięki temu lakier zdejmiemy szybciej i łatwiej.
Krok drugi: nasączamy wacik kosmetyczny acetonem i kładziemy go na małym kawałku folii aluminiowej.
Krok trzeci: dokładnie zawijamy paznokcie w folie aluminiowa i tak czekamy około 15 minut.
Krok czwarty: zdejmujemy folię z paznokci i pozostałości po lakierze hybrydowym usuowamy za pomocą drewnianego patyczka kosmetycznego. Delikatnie polerujemy płytkę paznokcia.
Jak widać zdejmowanie lakieru hybrydowego jest bardzo proste. Po usunięciu lakieru hybrydowego warto nałożyć na paznokcie i skórki oliwkę.
A to mój obecny kolor paznokci Semilac 011 - PURPLE DIAMOND. SEMILAC-SKLEP
M.







35 komentarzy
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńJejku jak tak oglądam posty o hybrydach to coraz bardziej chcę zainwestować w lampę i sama zacząć się "bawić" w ich robienie. Coś mi się wydaje, że w końcu się skuszę. :)
Usuńpozdrawiam
shinyygirl.blogspot.com
Polecam, bo warto! :)
UsuńJeszcze nie miałam nigdy hybryd. Piękny blog, obserwuję :)
OdpowiedzUsuńJa mam juz odrost na pół paznokcia ale boję się juz sama to ściągać, bo ostatnio to o mało co panokcia nie straciłam.. Odczekam aż odrosną całkowicie :(
OdpowiedzUsuńMnie własnie dzisiaj czeka zabawa ze zdjęciem hybryd. Teraz też postanowiłam dać odpocząć swoim paznokciom i malować odzywka i zwykłmi lakierami przez jakiś czas. :) http://cherryskyblogg.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńI poprzedni i obecny manicure bardzo mi się podoba !:)
OdpowiedzUsuńUwielbiam malowac, ozdabiac i dbac o paznokcie, jako, że jestem stosunkowo młoda nie miałam nigdy hybryd i raczej wolę ich nigdy nie miec.Może kiedyś zmienię zdanie, ale na dziś dzień uważam, że nie będę tak obciążac paznokci.
OdpowiedzUsuńJednak bardzo ciekawy post, na pewno wielu osobom sie przyda :)
Czy mogłabyś w wolnej chwili kliknąc w linki w moim najnowszym poście?
To wiele dla mnie znaczy, zawsze się odwdzięczam i z góry dziękuję za wszelką pomoc : )
Pozdrawiam cieplutko, Karolina! : )
carolinecupcakecc.blogspot.com
ściaganie zawsze najgorsze :)
OdpowiedzUsuńJa rownież mam teraz na sobie hybrydy :)
Drugi raz! Zobaczymy czy nie zniszczy mi tak płytki paznokcia. Tego bardzo nie lubię. Buziaki! :)
Myślę, że jeśli będziesz je prawidłowo ściągać to płytka się nie zniszczy
UsuńPozdrawiam ;)
Ja nie nakładam hybryd, jak widać ta metoda bardzo niszczy paznokcie :)
OdpowiedzUsuńNie lubię ściągać hybryd, ale ich trwałość i wygląd na paznokciach mnie do nich zachęcają! :D
OdpowiedzUsuńBierzemy udział w konkursie. Pomożesz? :) IMMHFashionBlog(klik)
Świetny sposób!
OdpowiedzUsuńMÓJ BLOG :)
Podobają mi się hybrydy, ale chyba nigdy się na nie nie zdecyduję ;)
OdpowiedzUsuńObserwujemy?
Piękne masz paznokcie ja jeszcze nie miałam nigdy hybrydy ale we wakacje może pomyśle
OdpowiedzUsuńzapraszam
mój blog |KLIK|
post akurat nie dla mnie ale przyznam, ze paznokcie to masz piekne
OdpowiedzUsuńobserwuje i pozdrawiam, www.poziomkabloguje.blogspot.com
Spadłaś mi z nieba! Właśnie miałam poszukać jakiegoś poradnika, żeby ściągnąć moje hybrydy :)
OdpowiedzUsuńXBRUNETTE
Nie lubię zdejmować hybrydy ;/ Na szczęście Indigowe ładnie schodzą po zmywacz ;)
OdpowiedzUsuńBardzo ładnie pomalowane paznokcie ja nie moge mieć takich bo moje się bardzo łamią :(
OdpowiedzUsuńObs/Obs?
http://life-patuu.blogspot.com/
Bardzo podoba mi się twój blog <3 Zostaję na dłużej
OdpowiedzUsuńhttp://rubik514.blogspot.com/
Fajny efekt, ja wciąż mam jakieś obawy przed hybrydą ;)
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie: http://monyikafashion.blogspot.com/
efekt fajny,dlugo sie utrzymuje,ale jest z ty zabawy...
OdpowiedzUsuńPaznokcie się mega po tym niszczą. ;/
OdpowiedzUsuńBLOG
Jak prawidłowo ściągnięta hybryda to się nie niszczą. Kluczem jest Aceton
Usuńlub dobry Remover (zmywacze z acetonem są za słabe i potem trzeba lakier "drzeć" z paznokcia). Ja robię sobie hybrydę co 1,5tygodnia a paznokcie w ogóle nie są zniszczone, wręcz przeciwnie.
Jakie piękne paznokcie *.*
OdpowiedzUsuńNie pomyślałabym że usuwanie może być takie proste :D
Przyda się :)
Pozdrawiam
wkomenda.blogspot.com
teraz zdejmowanie hybryd jest dla mnie banlne, ale początkowo totalnie nie miałam do tego cierpliwości ;p o semilac 011 wygląda świetnie! chyba się ma naiego skuszę :)
OdpowiedzUsuńpolecam 011 to piękny kolor :)
UsuńNiedługo mnie czeka pierwsze ściąganie hybryd :) ale już wiem, że nałożę kolejne :D
OdpowiedzUsuńHybrydy to dobre rozwiązanie, kiedy nie ma się czasu na malowanie częste :D
OdpowiedzUsuńmój blog, hooneyyy
Piękne pazurki :)
OdpowiedzUsuńChyba w końcu muszę wypróbować na sobie hybrydy :)
OdpowiedzUsuńAmazing post dear! You have a wonderful blog:)
OdpowiedzUsuńWhat about folowing each other on Instagram, Bloglovin, Twitter?.. :)
www.bloglovin.com/blog/3880191
Świetny post! A paznokcie masz śliczne :)
OdpowiedzUsuńObserwujemy?
http://carolineworld123.blogspot.com/
Wow, zastanawiałam się nad zrobieniem sobie paznokci hybrydowych, lecz gdy patrzę w jakim stanie są potem naturalne, to zaczynam się zastanawiać :( Są piękne, ale to chyba nie na kondycję moich paznokci niestety.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam x
P.S. Zapraszam na nowe posty na angegar - klik!
- Nowa definicja fit życia
- 50 fit mitów
- Ekwipunek sportowca na jesień + gdzie kupować tanie i godne polecenia ubrania sportowe
Patrząc na przedostatnie zdjęcie pomyślałam, że hybryda tak Ci zniszczyła płytkę... Dobrze, że się pomyliłam:) Również bardzo lubię hybrydy a kolor Purple diamond jest piękny <3
OdpowiedzUsuń