ulubieńcy września
12:23
Hej zaczęła się już jesień więc czas na moich pierwszych jesiennych ulubieńców. Nie będzie ich dużo, ale będą to rzeczy które naprawdę dobrze się u mnie sprawdziły i mogę je polecić.
Essence Lipliner-06 satin mauve
Konturówka do ust z firmy essence w kolorze 06 satin mauve to właśnie jej przez ostatni miesiąc używałam najczęściej. Ma kolor zgaszonego różu, ale zawiera też odcienie fioletu wszystko zależy w jakim stopniu ją nałożymy. Ja nią wypełniam całe usta i ten efekt najbardziej mi się podoba. Konturówki ze essence mogę polecić i myślę, że u większości osób się sprawdzą. Są miękkie, dobrze się rozprowadzają na ustach i są naprawdę bardzo trwałe. Jeśli chodzi o ścieranie to schodzi ona równomiernie z ust. Dodatkowy plus tej konturówki to cena czyli 5 zł.
Catrice Eye Brow Stylist - 030 Brow-n-eyed Peas
Bardzo lubię testować nowe produkty do brwi i dlatego też ostatnio skupiłam się na nowych cieniach do brwi albo farbkach całkowicie zapominając o kredkach. Jednak ostatnio znalazłam moją kredkę z catrice i przypomniałam sobie dlaczego tak bardzo ja lubiłam. Kredka nie jest za twarda, ale też nie za miękka. Daje naturalny efekt naszym brwią i bardzo długo go utrzymuje. Można nią bardzo ładnie podkreślić brwi jak i dorysować brakujące nam włoski. Do kredki dołączona jest szczoteczka do wyczesania nadmiaru produktu. Cena tej kredki to około 12 zł.
Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1
Jako serum, odżywka ten produkt się nie sprawdzi, ale jako baza pod tusz sprawdzi się idealnie! Nakładam ją na rzęsy i od razu maluje tuszem nie czekając aż produkt zaschnie bo wtedy nie osiągniemy żadnego efektu. Jako baza wydłuża nasze rzęsy i dodatkowo je zagęszcza. Przedłuża również trwałość tuszu. Cena to ok 11 zł.
Evree Max Repair - regenerujące serum do paznokci.
Serum przyspiesza wzrost paznokci sprawia że paznokcie stają się mocne, nie rozdwajają się, a skórki są nawilżone. Kiedy mam lakier na paznokciach serum nakładam tylko na skórki i muszę przyznać, że dawno tak zadbanych skórek nie miałam. Serum to mieszanką ośmiu olejków które dokładnie nawilżają nasze paznokcie i skórki. Produkt posiada wygodny aplikator w postaci pędzelka. Cena to ok. 15 zł.
Vaseline, Cocoa Radiant, Total Moisture Body Lotion
Ostatnio zauważyłam, ze produkty Vaseline są bardzo popularne więc tez skusiłam się na jeden z nich. Nawilżający balsam do ciała z wyciągiem z kakao. Balsam bardzo ładnie i intensywnie pachnie. Dobrze się wchłania, nawilża i odżywia skórę. Zauważyłam że po tym balsamie skóra staje się bardziej promienista. Cena balsamu to ok. 20 zł.
No i to tyle jeśli chodzi o moich ulubieńców września. A Wam co najlepiej sprawdziło się we wrześniu? Używałyście któregoś z tych produktów?
M.





36 komentarzy
Ten balsam jest cudowny ;)
OdpowiedzUsuńKinga Dobrowolska–blog. Mega konkurs na moim blogu. Zapraszam ii Pozdrawiam gorąco ♡
Muszę rozejrzeć się za serum Eveline :)
OdpowiedzUsuńDziękuję za obserwację, ja od dawna jestem Twoją obserwatorką :)
UsuńOoo, jak miło, że balsam z Vaseline czeka u mnie na swoją kolej, mam ten w spray'u ale mam nadzieję, że spisze się tak samo dobrze ja ten ;)
OdpowiedzUsuńSerum do rzęs brzmi ciekawie :)
OdpowiedzUsuńKonturówki z Essence są świetne ;) A to serum z Eveline mam i faktycznie, nadaje się tylko jako baza pod kiepskie tusze ;)
OdpowiedzUsuńMusze wypróbować.. :-)
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie. :-) obs za obs? :-)
katjanakarolinaa.blogspot.com
uwielbiam konturówki z Essence :)
OdpowiedzUsuńBardzo lubię ten kakaowy balsam do ciała - w moich ulubieńcach również się znalazł. Bardzo mi się podoba kolor kredki z Essence. Ja bardzo lubię konturówki z Eveline :)
OdpowiedzUsuńFaktycznie ostatnio często czytam o produktach Vaseline, zawsze kojarzyłam ją z wazeliną do ust a teraz widzę że asortyment mocno się powiększył
OdpowiedzUsuńTeż mam tą kredkę Catrice , tylko nr 020 i ją uwielbiam :)
OdpowiedzUsuńKredka do brwi Catrice <3
OdpowiedzUsuńChyba muszę w końcu się skusić na balsam z Vaseline :))
OdpowiedzUsuńMuszę spróbować tego serum do rzęs :)
OdpowiedzUsuńNic z tego nie testowałam, na serum chyba bym się skusiła ;)
OdpowiedzUsuńTeż uwielbiam tą konturówkę <3
OdpowiedzUsuńPozdrawiam :*
Konturówka z essence też jest moim ulubieńcem :) Mam ten sam kolor :)
OdpowiedzUsuńwiele dobrego słyszałam o Eveline, Advance Volumiere, muszę go kupić i stosować jako bazę :))
OdpowiedzUsuńNie znam tych kosmetyków szczerze mówiąc :) Obserwuję i zapraszam Cię do siebie :)
OdpowiedzUsuńEveline korzystałam ale z odżywki do paznokci która też jest dobra :)
OdpowiedzUsuńZapraszam na posta ! ♥ OFFICIAL PATTY ♥
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńNice products
OdpowiedzUsuńhttp://historiassparacontarr.blogspot.com/
Nice products
OdpowiedzUsuńhttp://historiassparacontarr.blogspot.com/
Wspaniali ulubieńcy <3
OdpowiedzUsuńhttp://kasjaa.blogspot.com/
Super ulubieńcy,ja jakoś nie mam za dużo wrześniowych ulubieńców.Mam taki sam balsam jak ty! :)
OdpowiedzUsuńroyal-girll.blogspot.com
Zdecydowanie rozejrzę się za serum do paznokci. Po letnim manicure moje są osłabione i często się łamią :/
OdpowiedzUsuńnikoliza.blogspot.com
ciekawi ulubieńcy! moim wrześniowym ulubieńcem jest zdecydowanie płyn micelarny z garniera :)
OdpowiedzUsuńhttp://exality.pl/
Też bardzo go lubię :)
UsuńNie używałam żadnego z tych produktów ;/
OdpowiedzUsuńZapraszam :
unnormall.blogspot.com
Proszę o klikanie w ostatnim poście, będę bardzo wdzięczna i szczęśliwa! :D
oooo musze zwrócić uwagę na to serum, może coś wreszcie mi pomoże! :)
OdpowiedzUsuńshinyygirl.blogspot.com
Muszę wypróbować serum do paznokci :)
OdpowiedzUsuńhttp://www.khatstyle.blogspot.com/
świetny jest balsam! :D
OdpowiedzUsuńZapraszam. Recenzje kosmetyków :) ^^
Regenerujące serum to coś dla mnie, właśnie czegoś takiego potrzebuje ;)
OdpowiedzUsuńSerum do paznokci muszę wypróbować.
OdpowiedzUsuńU mnie nowy post, poklikasz w link?
http://odbicie-lustra.blogspot.com/
Też bardzo lubię te konturówki Essence, używam ich na całe usta jako pomadki. Są bardzo trwałe i dobre jakościowo, jak na tę niską cenę. :)
OdpowiedzUsuńTeż lubię konturówki Essence a ten kolor jest rewelacyjny :)
OdpowiedzUsuń