Manicure hybrydowy krok po kroku - Semilac 138 perfect nude
13:39Hej w dzisiejszym poście pokaże Wam jak wykonać manicure hybrydowy krok po kroku. Mamy wrzesień czyli nadchodzi jesień, zaczęła się szkoła dlatego zdecydowałam się na lakier w kolorze perfect nude 138 z semilac, który idealnie pasuję do tej pory. Do manicure hybrydowego najlepiej sprawdzają się lakiery firmy semilac. Według mnie najdłużej się otrzymują.
Co będzie nam potrzebne?
- bloczek polerski
- radełko do wycinania skórek lub patyczek do odsuwania skórek
- bazę
- top
- kolorowy lakier hybrydowy
- odtłuszczacz czy cleaner
- waciki bezpyłowe
- lampa UV lub LED pod lampą semilac LED paznokcie utwardzamy przez 45 sekund a pod lampa UV przez 2 minuty.
Krok pierwszy na początku wycinamy skórki i nadajemy odpowiedni kształt paznokciom. Ja akurat zdecydowałam się na paznokcie w kształcie migdałka. Matowimy płytkę paznokcie za pomocą bloczka polerskiego i przemywamy wszystko odtłuszczaczem i od tej pory nie dotykamy naszych paznokci.
Krok drugi czyli nakładamy bazę. Musimy pamiętać aby warstwa bazy była bardzo cienka, aby nie zalała naszych skórek i oczywiście pokrywamy tez brzegi naszych paznokci. I utwardzamy w lampie przez 45 sekund lub 2 minuty.
Krok piąty czyli ostatni. po wyjęciu z lampy paznokcie przemywamy paznokcie cleanerem. Ja zawsze po skończeniu manicure natłuszczam swoje paznokcie.
I gotowe!
A Wy już robiłyście manicure hybrydowy?
M.







57 komentarzy
Tez robie manicure hybrydowy i właśnie szukałam idealnego "nudziaka" ten bardzo mi się podoba. Powiedz mi czy w rzeczywistości wygląda tak jak na zdjęciach? Bo jeśli tak to z chęcią go kupie ;-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
tak jest dokładnie taki jak na zdjęciach :)
Usuńwygląda to przepięknie! chyba muszę zaopatrzyć się w sprzęt do paznokci hybrydowych :))
OdpowiedzUsuńdodaję do obserwowanych. pozdrawiam i zapraszam do siebie!
http://tallkie.blogspot.com
Koniecznie wypróbuj będzie spokój z malowaniem paznokci na dwa tygodnie:)
UsuńŚwietny post! :)
OdpowiedzUsuńMój Blog - klik!
Bardzo ładnie wyszły :)
OdpowiedzUsuńŁadny kolorek :) U mnie hybrydy rządzą, nie wyobrażam już sobie powrotu do zwykłych lakierów :D
OdpowiedzUsuńMam to samo :)
UsuńNigdy nie robiłam sobie takich paznokci. :)
OdpowiedzUsuńhttp://justdaaria.blogspot.com/
nonono bardzo ładnie :D ciekawa jestem tych semilaców, :)
OdpowiedzUsuńMÓJ BLOG
Jakie piękne! <3
OdpowiedzUsuńhttp://sapphireblog1.blogspot.com/ ----> Zaobserwuj ♥
Nigdy wcześniej nie robiłam takich paznokci;)
OdpowiedzUsuńKinga Dobrowolska–blog. Pozdrawiam gorąco ♡
już długo przymierzam się do hybryd :)
OdpowiedzUsuńpaznokcie śliczne <3
Uwielbiam te lakiery :) są boskie i tak długo trzymają się na paznokciach :) pięknie tu u Ciebie, pozwolisz, że zostanę na dłużej :)
OdpowiedzUsuńPrzydatny pościk :) hybrydy ostatnio na topie :P
OdpowiedzUsuńhttp://colorfullifegirls.blogspot.com/
super post! świetnie ci to wychodzi :)
OdpowiedzUsuńhttp://strong-fit-friends.blogspot.com/
you nails look so perfect! amazing manicure.
OdpowiedzUsuńhttp://modaodaradosti.blogspot.ba/
Fanny i przydatny turtorial :)
OdpowiedzUsuńhttp://dominikamorys.blogspot.com/
super opisane! chociaż mi hybryda szybko 'odpada' ;/ takie mam paznokcie...
OdpowiedzUsuńtwoimioczami.blogspot.com - nowy post jesienny, ZAPRASZAM :)
Jeśli możesz to kliknij -> KLIK - Dziękuję! :)
A używałaś primera? On zwiększa przyczepność lakieru :)
Usuńja nie robiłam i jakoś się nie mogę przekonać :D chociaż wszyscy na około kuszą :D
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńjeju, jaki swietny efekt Ci wyszedł! <3 Masz mega ładne paznokcie i ten kolor idealnie pasuje! ;)
OdpowiedzUsuńprzy okazji zapraszam do mnie - dominikaaniedbalfashion.blogspot.com
+ leci obs ;)
masz śliczne paznokcie, ja nigdy nie potrafiłam zapuścić długich i mocnych
OdpowiedzUsuńgorąco pozdrawiam,
http://acia-blog.blogspot.com/
Ja tak samo zawsze miałam krótkie, ale własnie pod hybrydami po raz pierwszy udało mi się zapuścić :)
UsuńOooo mój ukochany temat ostatnio ! hybrydy Semilac ;P Już zrobiłam drugie i właśnie post o hybrydach na moim blogu ;D Śliczne kolorki ;)
OdpowiedzUsuńBlog Estery zapraszam.
Obserwuję ! ;D
UsuńUwielbiam paznokcie hybrydowe <3
OdpowiedzUsuńwww.xwikens.blogspot.com
ja juz dziś zrobiłam swoje hybrydki:D
OdpowiedzUsuńBardzo lubię hybrydy i od pewnego czasu nie używam zwykłych lakierów :) Bardzo ładny ten kolorek.
OdpowiedzUsuńJa tak samo już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz używałam zwykłego lakieru :)
UsuńKocham hybrydki, teraz akurat mam sexy love semilac i jestem zachwycona :) nudziaki czekają na użycie w swojej kolejce :)
OdpowiedzUsuńPięknie to wygląda, śliczny kolorek <3
OdpowiedzUsuń_____________________________________
Z perspektywy blondynki - ZAPRASZAM!
nie robiłam póki co hybrydowego mani, ale bardzo mnie kusi ;) kolorek wybrałas śliczny Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńTwój blog ma w sobie to coś, dlatego zostaję u Ciebie na dłużej! Jeśli spodoba Ci się mój blog, dołącz do obserwatorów, a ja jak najszybciej odwdzięczę się tym samym. :)
OdpowiedzUsuńhttp://rubik514.blogspot.com/
Świetny post :)
OdpowiedzUsuńMój Blog - klik!
wyszły piękne!;)
OdpowiedzUsuńuwielbiam lakiery hybrydowe, ten rodzaj manicure jak dla mnie jest najlepszy :)
OdpowiedzUsuńwyszło świetnie!!
zapraszam do siebie, byłabym bardzo wdzięczna za poklikanie w linki w najnowszym poście :)
http://vaasy.blogspot.com/
Niestety, uwielbiam mieć kolorowe paznokcie, ale u mnie w katolickiej szkole jest to traktowane gorzej niż grzech ciężki :'( Ale czekam na wakacyjną edycję!
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie na mały poradnik, oparty na doświadczeniach własnych :) #BackToSchool2: Jak podpaść tym, którym podpaść się nie powinno?
Pozdrawiam cieplutko
LadyinBlack
Super manicure! :)
OdpowiedzUsuńhttps://typical-writers.blogspot.com
Przepiękny kształt paznokci;)
OdpowiedzUsuńMam prośbę mogłabyś kliknąć w jeden link w tym poście http://truskawkowyswiat123.blogspot.com/2015/09/rabat-34.html i jeden w tym http://truskawkowyswiat123.blogspot.com/2015/09/wishlist-dresslink.html ?
Nie robiłam nigdy hybrydy ;)
OdpowiedzUsuńNOWY POST NA FABRYCE MIĘTY KLIK! :))
świetny blog, bardzo ładnie piszesz ;)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
NOWA NOTKA
Obs za obs?
Skomentujesz?
Cudowny kolorek! *.*
OdpowiedzUsuńZapraszam ♥
http://szeyli.blogspot.com
Ja nie robiłam, ale bardzo mi się podobają, niestety podobno niszczą paznokcie:(
OdpowiedzUsuńZapraszam;) ---> klik, klik
Lakiery hybrydowe nie niszczą paznokci :)
UsuńŚwietnie wyglądają *.*
OdpowiedzUsuńU mnie nowy post, zapraszam:
http://odbicie-lustra.blogspot.com/
Świetne!
OdpowiedzUsuńW wolnej chwili : Klikniesz?!
Mój Blog - klik!
Nie lubię koloru nude także dla mnie odpada :))
OdpowiedzUsuńNo fajne ;)
OdpowiedzUsuńZ chęcią odwdzięczę się obserwacją i bd komentować każdy nowy post ;)
grlfashion.blogspot.com
Nigdy nie robiłam, ale chyba mnie zachęciłaś. Słyszałam też o hybrydowych lakierach, którym nie trzeba lampy... Ciekawa sprawa... U mnie coś o szminkach. Pozdrawiam i zapraszam, melodylaniella.blogspot.com
OdpowiedzUsuńsama nigdy nie robiłam hybrydy, ale byłam już kilkukrotnie u kosmetyczki. Niestety kobieta zmienną jest i już po 3 dniach wzorki mi się nudzą. Fakt jest taki, że nie chce mi się bawić tyle z malowaniem paznokci w domu, a z drugiej strony mam tyle lakierów w domu, że szkoda kasy na robienie ich poza domem.
OdpowiedzUsuńZakochałam się w tym połączeniu kolorów.
OdpowiedzUsuńJestem zakochana i uzależniona od jakiegoś czasu w paznokciach hybrydowych! Najlepsze rozwiązanie dla kobiet, które nie lubią się babrać z lakierami i muszą myć naczynia :D.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i zapraszam :-)
Śliczny kolorek :)
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie:http://claudiev.blogspot.com
Piękne pazurki :) Ja hybryd jeszcze nie miałam :)
OdpowiedzUsuńŚliczne paznokcie!
OdpowiedzUsuńNiestety nie testowałam jeszcze hybrydowych paznokci..
http://frazeologizmastrall.blogspot.com/